Administrátor provozu IS 24

Pracovní náplň:

  • zajištění provozu informačních systémů
  • technologická podpora uživatelů (nejsme Call Centrum)
  • řešení chybových situací

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • výborné komunikační dovednosti
  • uživatelská znalost PC
  • chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se
  • zodpovědný přístup k práci

Výhodu:

  • praxe v zajišťování provozu informačních systému
  • znalost problematiky železniční dopravy

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v v nepřetržitém režimu (12 až 13 směn za měsíc)
  • Nástupní mzda: 20 000 Kč, dále individuální platové ohodnocení podle zapracování a odborného růstu
  • stálou pracovní dobu s minimem přesčasů a služebních cest
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí. Prostorné a klidné kanceláře, moderní a čisté prostředí
  • pestré firemní benefity: 5 týdnů dovolené, bonusy a extra finanční odměny, stravenky, kafeterie, důchodové pojištění, zvýhodněné firemní mobilní tarify, jazykové a odborné kurzy, multisport, firemní akce pro zaměstnance