Analytik junior

Pracovní náplň:

  • Navrhování a projektování informačních systémů a aplikací
  • Komunikace s uživatelem, definice požadavků na řešení
  • Zajišťování integrace s existujícími systémy, zadávání aplikační logiky programátorovi, testování a prvotní kontrola hotového řešení
  • Podpora uživatelů (odpovídání na dotazy, řešení problémů s užíváním dodaných IS)
  • Vedení dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, dopravní nebo IT zaměření výhodou
  • Vhodné pro absolventy
  • Základní orientace v problematice železniční dopravy
  • Výborná uživatelská znalost PC
  • Všeobecný přehled v IT oboru
  • Výborné analytické a komunikační dovednosti
  • Pečlivost, logické myšlení, spolehlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu i samostatné práce
  • Výhodou: orientace v databázích a programových jazycích, zkušenosti s IS

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající platové hodnocení
  • Pestré firemní benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky, důchodové připojištění, zvýhodněné firemní tarify, jazykové a odborné kurzy, teambuildingové firemní akce

Pracoviště:

  • Pardubice
  • Olomouc