Programátor junior

Pracovní náplň:

  • Programování především webových aplikací a informačních systémů v jazyku JAVA, jejich údržba a podpora
  • Příprava a implementace řešení dle požadavků
  • Tvorba modulů, nástrojů a částí aplikací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • Praxe v oboru není podmínkou – vhodné pro absolventy či studenty (částečný úvazek)
  • Odborné znalosti: Znalost JAVA, HTML, CSS, JavaScript, Znalost SQL
  • Informativní znalost frameworků Hibernate, Spring apod.
  • Komunikativní znalost AJ
  • Obecné dovednosti: schopnost samostatné práce, spolehlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí (klasické kanceláře, žádné open space!)
  • Odpovídající platové hodnocení
  • Pestré firemní benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky, důchodové připojištění, zvýhodněné firemní tarify, jazykové a odborné kurzy, teambuildingové firemní akce

Pracoviště:

  • Pardubice
  • Olomouc