LinkedIn

PROPOZICE

Vážení přátelé,

nedílnou součástí pozvánky na letošní 13. ročník sportovně společenského setkání OLTIS THREE BALLS CUP 2023, jež pro své obchodní partnery a přátele pořádá společnost OLTIS Group, a které se uskuteční ve dnech 1.–2. června 2023 opět v Olomouci a Vésce u Dolan, jsou i tyto „Propozice“, v nichž naleznete podrobné informace o detailech akce.

A nyní již k samotným propozicím. Podobně jako v minulých ročnících se v našem sportovním trojboji oceňují zajímavými cenami umístění na stupních vítězů v jednotlivých dílčích turnajích. Všichni účastníci daného turnaje získají na základě pořadí příslušné bodové ohodnocení, které se pak započítává do celkového umístění. Absolutním vítězem OLTIS THREE BALLS CUPu se stane účastník a účastnice s nejvyšším součtem bodů. Tuto skutečnost chceme zdůraznit zejména pro nehráče golfu a vyzvat je tak k účasti na golfovém turnaji ve Vésce. A to i přesto, že nejsou držiteli golfové licence. Mimo dobré zábavy a seznámení se se základy golfové hry mohou tito účastníci získat body do celkového pořadí za účast umístění v doplňkových golfových turnajích, které jsou určeny právě pro tyto účastníky. V praxi to znamená, že i golfový začátečník/začátečnice se může plnohodnotně zúčastnit klání o vítěze OLTIS THREE BALLS CUPu a má šanci jej vyhrát i celkově.

Pro držitele golfové licence jsme připravili turnaj na 18jamkovém mistrovském hřišti, který bude opět odstartován systémem cannon a bude zpestřen o vložené soutěže „Nearest to the pin“ a „Longest drive“.

Oficiálním dopravcem naší akce bude i letos společnost Auto Hlaváček Olomouc, prodejce vozů Škoda, VW, Audi a Kia, a bude se starat o dopravu účastníků na jednotlivá sportoviště.

                                                                                         Těšíme se na Vaši účast!

         

 1. Základní data „OLTIS THREE BALLS CUP 2023“

Sportovní klání zákazníků a přátel pořádajících firem se uskuteční v následujících sportovních odvětvích:

 • golfový turnaj „OLTIS Group Golf Cup“ a doplňkové soutěže
 • bowlingový turnaj jednotlivců „CID Bowling Cup“
 • tenisový turnaj čtyřher „JERID Tennis Cup“

 

Začátek akce:                                          čtvrtek 1. června 2023 v 10:00 hodin

Předpokládaný konec akce:                   pátek 2. června 2023 v 16:00 hodin

Svou účast potvrďte prosím do středy 24. května 2023 vyplněním registračního webového formuláře v tomto odkazu: https://www.oltis.cz/formulare/otbc-2023/.

 

 1. Golfový turnaj „OLTIS Group Golf Cup“

Ředitel turnaje: Štefan Mestický

Datum: 1. června 2023

Místo konání turnaje: Golf Resort Olomouc (www.golf-olomouc.cz)

Hřiště: 18jamkové mistrovské hřiště, 9jamkové veřejné hřiště, cvičné plochy.

Turnaje:                                     

 • „OLTIS Group Golf Cup“ (podmínkou účasti je přidělené HCP).

Pro nehráče golfu dle jejich volby a úrovně:

 • Turnaj na 9jamkovém veřejném hřišti
 • Miniturnaj v patování na cvičném greenu)*

)*– přihlášení si zvolí jen jeden z turnajů;
– v případě nenaplnění týmů v turnaji Texas Scramble můžou pořadatelé povolit účast v obou soutěžích

Vložené soutěže:                          

 • Nearest to the pin – Soutěž o nejpřesnější ránu bude vložena v rámci turnaje. Na určené tříparové jamce se bude soutěžit o to, kdo odpálí míč nejblíže jamce. Podmínkou je, aby míč dopadl na green. Oceňovat se budou hráči v mužské a ženské kategorii.
 • Longest drive – Soutěž o nejdelší odpal bude vložena v rámci turnaje. Na určené jamce se bude soutěžit o to, kdo odpálí nejdál (podmínkou je, aby míč dopadl na fairway). Oceňovat se budou hráči v mužské a ženské kategorii.

Prezence hráčů:

 • Od 8:30 hodin pro hráče na 18jamkovém hřišti (obdržíte score kartu + žeton na driving range).
 • Od 9:30 hodin pro nehráče golfu (účastníci si zvolí pouze jeden z turnajů).

Driving: Od 8:30 hodin po prezenci (obdržíte žeton na driving range).

 • Občerstvení: Během turnajů bude podáváno lehké občerstvení, nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo, rozlévané víno, po skončení turnaje bude podáván oběd.

Oficiální začátek turnajů:                

 • 10:00 hodin – OLTIS Group Golf Cup (start cannon)
 • 10:30 hodin – výuka golfu s trenéry – Golfová akademie pro  nehráče golfu (cca 1,5 hodiny)
 • 12:30 hodin – Turnaj na 9jamkovém veřejném hřišti (Texas Scramble)
 • 14:30 hodin – Miniturnaj v patování na cvičném greenu

Systém soutěže

OLTIS Group Golf Cup (mistrovské 18jamkové hřiště).

Jedná se o uzavřený turnaj na úpravu HCP. Hrací systém je „stableford netto“. Hraje se podle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF a místních pravidel (https://www.golfolomouc.cz/o-resortu/mistrovske-hriste).

Pořadí turnaje bude vyhlášeno ve třech kategoriích dle HCP, a to v kategorii GOLD (HCP 0 – 18,0) a v kategorii SILVER (HCP 18,1 – 36,0) a kategorii BRONZE (36,1 – 54,0). Budou také vyhodnoceny nejlepší ženy turnaje. Organizátoři turnaje si vymiňují možnost změnit rozmezí HCP u jednotlivých kategorií dle skutečného stavu přihlášených do 2 hodin před startem turnaje.

Podle počtu přihlášených účastníků budou tito rozděleni do flightů, a to pravděpodobně po 3(4) hráčích. Startuje se systémem cannon. Předpokládaná délka trvání turnaje je cca 4,5 – 5 hodin.                                        

Turnaj na 9jamkovém veřejném hřišti

Turnaj bude zahájen po absolvování výuky základů golfu v rámci Golfové akademie s profesionálními trenéry. Systém soutěže bude Texas Scramble.

Texas Scramble („Texas Skrembl“) – jedná se o zábavnou a nenáročnou soutěž. Podle počtu přihlášených pořadatel utvoří flighty o třech až pěti hráčích. Všichni hráči ve flightu odehrají svůj první míč z odpaliště. Poté se vybere nejlepší odehraný míč. Z tohoto místa členové flightu znovu odehrají každý svůj míč. Tento postup se opakuje až do vítězného zahrání do jamky.

Předpokládaná délka trvání turnaje včetně tréninku je cca 1,5 – 2 hodiny. Složení jednotlivých flightů bude vylosováno po prezenci.

Turnaj je určen pouze pro negolfisty, nikoliv pro současné či minulé držitele Zelených karet.

Miniturnaj v patování

Před zahájením turnaje se nehráčům bude věnovat trenér s krátkou instruktáží golfové hry. Poté se odehraje krátký miniturnaj v patování na cvičném greenu.

Turnaj je určen pouze pro negolfisty, nikoliv pro současné či minulé držitele Zelených karet.

Pořadatel si vyhrazuje v případě velkého počtu účastníků omezit účast negolfistů na pouze jeden z nabízených turnajů.

Oděv pro účast v turnajích: Sportovní kalhoty dlouhé či po kolena (POZOR: ne rifle!!), tričko s límečkem.

Obuv pro účast v turnajích: Speciální golfová či jiná sportovní s hladkou podrážkou (např. boty na tenis).

Golfové hole: Golfové hole budou nehráčům golfu zapůjčeny.

Doprava tam i zpět: Vlastní nebo organizovaná společností OG (je nutno uvést do přihlášky).

Odkaz na mapu příjezdu ve směru od Brna zde.

Odkaz na mapu příjezdu ve směru od Ostravy zde.

Adresa resortu je GOLF RESORT OLOMOUC, 783 16 Dolany-Véska č. 89.

GPS souřadnice: 49*40´14 N 17*21´41 E

Předpokládaný konec turnaje: 15:30 hodin

Oběd: 15:30 – 16:30 hodin

Vyhlášení výsledků, ceny: Pořadí v každém golfovém turnaji bude obodováno různou bodovou hodnotou dle náročnosti absolvovaného turnaje. Tyto body budou započítány do pořadí o celkového vítěze OLTIS THREE BALLS CUP, což znamená, že i golfový začátečník má šanci vyhrát celkově OLTIS THREE BALLS CUP.

Vyhlášení výsledků všech tří turnajů i soutěže žen proběhne bezprostředně po skončení turnaje v 16:30 hodin v prostorách golfového klubu Golf Resort Olomouc.

 1. Bowlingový turnaj jednotlivců „CID Bowling Cup“

Ředitel turnaje: Rostislav Vašek

Datum: 1. června 2023

Místo konání turnaje: BOWLAND Bowling Center Šantovka, (http://www.bowland-center.cz), 2. Patro Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc (obchodní centrum v blízkosti centra Olomouce). LOBSTER restaurant v areálu BOWLAND bowling centre Šantovka.

Oděv: Sportovní, neformální.

Prezence účastníků: 18:00 hodin

Oficiální začátek turnaje: 19:00 hodin

Systém soutěže: Všichni přihlášení účastníci odhází ve sledu za sebou jednu hru základního kola turnaje (1×10 hodů). O dalším postupovém klíči v kategorii mužů a žen a počtu her budete informování po skončení základního kola podle aktuálního časového plánu a definitivního počtu startujících. Pořadatelé si vyhrazují právo upravit systém turnaje v závislosti na počtu přihlášených účastníků.

Doprava zhotelu Flora: Pěšky, BOWLAND bowling centre v Galerii Šantovka leží cca 1 100 m od hotelu Flora. Pěší trasa trvá asi 13 minut a zobrazíte si ji zde.

Tramvají, ze zastávky Wolkerova ul. (cca 300 m od hotelu) linkou č. 1 směr „Fibichova“ na zastávku Tržnice, pak pěšky přes lávku cca 300 m do Galerie Šantovka.

Odkaz na vyhledání spojení je: https://idos.idnes.cz/olomouc/spojeni/

Jízdenky lze koupit formou SMS, zaslání zprávy o textovém obsahu DPMO na telefonní číslo 90 206; cena SMS je 18,- Kč a má platnost 50 minut.

Adresa: Galerie Šantovka, Polská 1, 779 00 Olomouc

GPS souřadnice: 49°35’11.498″N, 17°15’31.905″E.

Odkaz na mapu zde: https://g.page/bowland-olomouc?share

Předpokládaný konec turnaje: 22:30 hodin

Vyhlášení výsledků, ceny: Po skončení bowlingového turnaje, cca v 23:00 hodin.

Pořadí v bowlingovém turnaji bude rovněž ohodnoceno body, které se započítají do celkového vyhodnocení OLTIS THREE BALLS CUP.

 1. Společenský večer

Po celou dobu trvání bowlingového turnaje, a také po něm, bude probíhat v prostorách LOBSTER restaurantu a BOWLAND bowling centre Olomouc neformální společenský večer. K tanci a poslechu bude k dispozici hudební doprovod.

Upozorňujeme, že prostory LOBSTER restaurantu i BOWLAND bowling center Šantovka jsou striktně nekuřácké. Kouření je povoleno pouze na terase restaurace.

Občerstvení: raut, nealko nápoje, káva, čaj, pivo, rozlévané víno.

Otevření rautu: 18:30 hodin

Předpokládaný konec: 1:00 – 2:00 hodin (dle nálady).

 1. Tenisový turnaj čtyřher „JERID Tennis Cup“

Ředitel turnaje: Miroslav Fukan

Datum: 2. června 2023

Místo konání turnaje: OMEGA centrum sportu a zdraví, Legionářská 1299/19, Olomouc
www.omegasport.cz

Hřiště: Antukové otevřené tenisové kurty, popř. hala (nouzová mokrá varianta v případě nepříznivého počasí; povrch koberec, je nutné mít čisté halové tenisky).

Předpokládaný počet hráčů: 40 hráčů (20 párů)

Počet kurtů: 7 kurtů s postupným uvolňováním

Los turnaje: Účastníci tenisového turnaje se přihlásí jako jednotlivci, kteří budou rozděleni hlavním pořadatelem do dvou výkonnostních košů a následně bezprostředně před startem turnaje vylosováni do párů a jednotlivých skupin. Losování proběhne elektronicky.

Systém turnaje: Bude upřesněn podle počtu přihlášených s tím, že pořadatelé garantují účastníkům odehrání minimálně tří zápasů (zápas = set; systém No Add).

Předpoklad:

 • 5 skupin po 4 párech
 • v základních skupinách 6 zápasů ve skupině/30 zápasů celkem
 • 5 vítězů skupin a 3 nejlepší z 2. místa postup do čtvrtfinále
 • 2 nepostupující z 2. místa do finále Soutěže útěchy
 • semifinále
 • finále (o 3. a 4. místo se nehraje; udělujeme 2x 3. místo)

Dle konečného počtu přihlášených si pořadatel vyhrazuje právo modifikovat systém turnaje.

Prezence hráčů: 8:30 – 9:00 hodin

Losování: 9:00 – 9:30 hodin

Oficiální začátek turnaje: 9:30 hodin

Doprava: Vlastní nebo organizovaná společností OG

Parkování: Parkování bude umožněno za závorou na parkovišti mezi Androvým stadionem a OMEGA sport centrem. Po příjezdu na parkoviště parkovací automat vydá parkovací lístek, která při odchodu vyměníte u organizátorů za bezplatný poukaz na výjezd

Šatny: Vzhledem k tomu, že turnaj je organizován ve velkém sportovním centru, obdrží účastník při prezenci čip do šatny a číslo skříňky. Po příchodu do šatny si tímto čipem otevře a následně uzavře skříňku, která je pro Vás připravena. Skříňky jsou označeny čísly. Po skončení turnaje čip opět odevzdáte organizátorům. Ztráta či neodevzdání čipu bude zpoplatněno.

Catering: bude probíhat v letní restauraci Aqua restaurant & bar v areálu centra

Předpokládaný konec turnaje: 15:30 hodin

Opuštění areálu: 16:00 hodin

Vyhlášení výsledků, ceny: 15: 30, Získané umístění v rámci tenisového turnaje bude ohodnoceno body, které se započítávají do celkového vyhodnocení OLTIS THREE BALLS Cupu.

Vyhlášení výsledků tenisového turnaje a současně také celkového pořadí OLTIS Three Balls Cupu 2023 proběhne bezprostředně po skončení turnaje v Aqua restaurant & bar

 1. Ceny

Vyhlašovat se budou vítězové jednotlivých turnajů a také celkové pořadí na základě výsledků ve všech třech turnajích dohromady (tenis, bowling, golf).

Nutným předpokladem k umístění v celkovém pořadí je tedy účast ve všech třech turnajích (tenis, bowling, golf).

Jsou připraveny hodnotné ceny pro umístěné na 1.–3. místě všech tří turnajů a také pro první tři v celkovém pořadí.

 1. Ubytování

Organizátoři Vám na základě Vašich požadavků zajistí ubytování dle nabídky uvedené v přihlášce.

Účastníkům akce nabízíme ubytování v hotelu Flora Olomouc**** v pokojích následujících kategorií:

Hotel Flora Olomouc, Krapkova 34, Olomouc

 • jednolůžkový pokoj „Comfort****“ cena: 1.400 CZK
 • jednolůžkový pokoj „Superior Plus****“ cena: 1.800 CZK
 • dvojlůžkový pokoj „Comfort****“ cena: 1.800 CZK
 • dvojlůžkový pokoj „Superior Plus****“ cena: 2.200 CZK

Cena je uvedena za pokoj a noc včetně bufetové snídaně, wifi na pokoji a DPH.

Ubytování si hradí účastníci OLTIS THREE BALLS CUP 2023 sami, rezervaci pokojů na Vaše jméno zajistí pořadatelé na základě přihlášky.

V případě storna po objednání Vám bude hotelem účtován stornopoplatek podle ubytovacích podmínek hotelu:

 • 19–7 dní před nástupem – 35 % z ceny objednaných služeb
 • 6 dní před nástupem – 50 % z ceny objednaných služeb
 • do 24 hodin před nástupem – 75 % z ceny objednaných služeb
 • v případě neodhlášení do 24 hodin před nástupem a nenastoupení účtuje hotel 100 % z objednaných služeb

V případě vyčerpání kontingentu pokojů v hotelu Flora si pořadatelé vymiňují možnost nabídnout hostům náhradní variantu s volnou kapacitou.

Objednávky ubytování budou realizovány v pořadí dle data příchodu přihlášek.

 1. Parkování

 • Hotel Flora Olomouc                       

Parkování na hotelovém parkovišti za elektronickou závorou – 100 Kč/noc/auto.

 • OMEGA centrum sportu a zdraví 

Parkování bude umožněno za závorou na parkovišti mezi Androvým stadionem (fotbalový stadion Sigmy Olomouc) a OMEGA sport centrem.

Po příjezdu na parkoviště parkovací automat vydá parkovací lístek, který při odchodu vyměníte u organizátorů za bezplatný poukaz na výjezd

 • BOWLAND Bowling centre            

V rámci budovy jsou k dispozici 3 parkovací plochy (P1, P2, P3) o kapacitě 1 000 osobních automobilů:

 • P1 je nejnižší podlaží s přímým vstupem do nákupní pasáže –1, kde je umístěn supermarket. Motoristé v tomto patře mohou rovněž využít i ruční myčku vozidel. Parkoviště je otevřeno od 6:45 – 00:30 hodin.
 • P2 je parkoviště v podzemním mezaninu s přístupem do nákupní pasáže
  –1 nebo 0. Parkoviště je otevřeno od 6:45 – 00:30 hodin hodin.
 • P3 je střešní parkoviště s přímým vstupem do blízkosti místa konání bowlingového turnaje a společenského večera (BOWLAND Bowling centre) na patře označeném číslem 2. Parkoviště má kapacitu cca 80 osobních automobilů a je otevřeno nonstop.

Parkování je zdarma po dobu prvních 2 hodin. Při překročení této doby požádejte organizátory o vydání výjezdního lístku.

Příjezd ke Galerii Šantovka je možný z ulice Velkomoravská či Wittgensteinova.

 • Golf Resort Olomouc

U areálu jsou 2 parkoviště s kapacitou 130, respektive 70 osobních automobilů.

 1. Ochrana osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů a poučení subjektu údajů

Subjekt údajů

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji tímto společnosti OLTIS Group a. s., se sídlem Olomouc, Dr. Milady Horákové 1200/27a, IČ 26847281, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2844, kontaktní e-mail: (dále jen „Správce“), souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek:

Osobní údaje, které budou zpracovány:

 • jméno a příjmení, tituly,
 • název společnosti,
 • funkce,
 • e-mailová adresa,
 • telefonický kontakt.

Účelem zpracování osobních údajů je:

 • vedení administrativní agendy související s organizováním odborných a/nebo společenských akcí,
 • zasílání pozvánek a jiných sdělení, jež souvisí s činností Správce, a to i týkajících se jiných subjektů, které se Správcem spolupracují (generální sponzoři, partneři, spoluorganizátoři akcí)
 • vložení a uchování těchto osobních údajů do elektronické databáze IS MARTKET vedené Správcem.

Doba zpracování osobních údajů je:

 • Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let.

Vyplněním a odesláním formuláře Správci, Subjekt údajů souhlasí se zpracováním osobních údajů a prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů)*, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé
a jsou Správci poskytovány dobrovolně.

)* Poučení Subjektu údajů

Správce tímto v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna
2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení”), informuje, že:

 • osobní údaje Subjektu údajů budou zpracovány na základě jeho svobodného souhlasu, a to za výše uvedených podmínek,
 • důvodem poskytnutí osobních údajů Subjektu údajů je zájem Subjektu údajů o zasílání informací a pozvánek, případně obchodních nabídek k pořádaným akcím související s činností Správce, což by bez poskytnutí těchto údajů nebylo možné,
 • Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů, nepověřil zpracováním osobních údajů žádného zpracovatele ani neurčil zástupce pro plnění povinností ve smyslu Nařízení,
 • Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje Subjektu údajů do třetí země, mezinárodní organizaci nebo jiným než výše uvedeným třetím osobám,
 • Subjekt údajů má právo kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, právo požadovat
  od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování,
  a vznést námitku proti zpracování, má právo na přenositelnost těchto údajů k jinému správci, jakož i právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, má-li za to, že Správce při zpracování osobních údajů postupuje v rozporu s Nařízením,
 • Na akci OLTIS THREE BALLS CUP 2023, konající se v termínu 1.–2. června 2023, se budou pořizovat fotografické
  a video-záznamy, které firma OLTIS Group bude následně poskytovat účastníkům akce a také používat k marketingovým účelům,
 • Odesláním přihlášky a účastí souhlasíte se zveřejněním obrazového materiálu z této akce.

Věřím, že informace v těchto propozicích jsou dostačující a úplné. Velice se těšíme na naše setkání a přátelská sportovní klání. Detailní informace o těchto propozicích, tedy o všech soutěžích, o možnostech ubytování či dopravy naleznete ve webové i mobilní aplikaci Eventee. Přístup do ní máte přes přiložený QR kód, nebo díky tomuto odkazu: https://eventee.co/event/62182.

Případné dotazy, požadavky či přání volejte laskavě na tel. číslo paní Zuzany Novotné +420 731 620 480, nebo na e-mail .

Za organizační výbor

RNDr. Stanislav Koutný

ředitel marketingu OLTIS Group a.s.
a hlavní pořadatel OLTIS THREE BALLS CUP 2023

Účast potvrďte do 24. května 2023 vyplněním registračního formuláře https://www.oltis.cz/formulare/otbc-2023.