LinkedIn

Mobilní aplikace společnosti OLTIS Group nabízejí řešení pro řidiče, strojvedoucí, strojníky, skladníky a další provozní zaměstnance, kteří pořizují data mimo kancelář. Aplikace jsou určeny pro mobilní terminály, chytré telefony a tablety a umožňují provozním zaměstnancům přímo v provozu on-line pořizování dat, které se následně přenesou do firemního informačního systému.

Přehled řešené agendy
Řidič
Obousměrná komunikace dispečera s řidičem, on-line sběr dat řidičem během přepravy, tvorba elektronické STAZ, propojení s navigací.
Strojvedoucí
Obousměrnná komunikace dispečera se strojvedoucím, on-line pořizování činností a výkonů strojvedoucím, elektronická dokumentace.
Vedoucí skladu
Neustálý přehled o stavu procesů na skladu, kontrola skladové pozice a palety, plánování a evidence přesunů, inventarizace zboží.
Sklad
Komplexní on-line řešení pro řízení a evidenci veškerých skladových procesů s využitím čárových kódů, QR kódů nebo RFID.
Cross dock
On-line řešení pro nakládku, vykládku a překládku zásilek s využitím čárových kódů, QR kódů nebo RFID, invetura skladu.
Intermodal
Komplexní on-line řešení pro řízení a evidenci veškerých procesů na terminálu, včetně odbavení auta na silniční vrátnici.