LinkedIn

6.–7. 11. 2019
Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy a letos se jí zúčastnilo bezmála 700 účastníků z 11 zemí světa, z toho celkem 65 řečníků. Mottem letošního ročníku byla: Logistika-Trendy, technologie a trasformace.

Dlouhodobým posláním konference je podílet se na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh. SpeedChain poskytuje prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky. Je určena především vrcholovým manažerům českých a nadnárodních providerů logistických služeb, dopravcům, Supply Chain managerům, IT specialistům, konzultantům, představitelům státní správy, zástupcům akademických institucí a logistikům z obchodní a výrobní sféry.
Nedílnou součástí programu je i slavnostní večer V.I.P. Logistic Rendezvous.

Mezi společnosti, které se od prvního ročníku aktivně konference účastní, patří i CID International. Podobně jako v minulých ročnících jsme i letos využili příležitost setkat se s našimi stávajícími ale i potencionálními zákazníky a prezentovali jsme se zároveň vlastní expozicí. A také v letošním roce vystoupil se zajímavou přednáškou obchodní ředitel CID International, pan Vlastimil Kožej – tentokrát na téma: Provázanost logistických a distribučních procesů z pohledu IT.

Celá konference se nesla v duchu plodných jednání a naše společnost děkuje všem našim zákazníkům i partnerů, se kterými jsme se mohli na této mimořádné akci potkat.