Facebook Twotter LinkedIn

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom vás informovali o připravovaném sedmém ročníku Mezinárodní konference železniční dopravy (IRFC 2020), která se bude konat ve dnech 1. – 3. dubna 2020 v Praze pod heslem „Společně vytvořme železnici nové generace“.

Mezinárodní konference železniční dopravy je jednou z nejvýznamnějších událostí v kalendáři mezinárodního železničního sektoru. Jedná se o setkání vrcholových manažerů, expertů v oblasti železnice a logistiky, zákazníků železniční a intermodální dopravy, významných politiků a zástupců institucí z Evropy a Asie. Konference IRFC 2020 navazuje na mimořádný úspěch minulých ročníků a slibuje lepší a hlubší spolupráci v celém železničním světě.

Rádi bychom vás srdečně pozvali k účasti na konferenci IRFC 2020 a současně nabídli zajímavou a prestižní možnost prezentace, a to formou sponzoringu, který ve svých variantách nabízí celou řadu možností a příležitostí pro oslovení účastníků akce a zviditelnění Vaší společnosti a značky. Bližší podmínky pro sponzory naleznete zde: Sponzoři IRFC 2020

Těšíme se, že využijete tuto jedinečnou příležitost k propagaci vaší společnosti a možnosti setkání s klíčovými odborníky železničního světa.

Pro registraci na konferenci můžete použít následující odkaz: Registrace IRFC 2020

Průběžné aktuální informace o IRFC 2020 sledujte zde: IRFC 2020