LinkedIn

4.–7.6.2019

MODERNLOG – Veletrh logistiky, skladování a dopravy konaný v Poznani je významným zdrojem informací o nových produktech i aktuální situaci na trhu.
Oltis Group se poprvé zúčastní této akce, bude aktivně prezentovat své produkty, hovořit o nových novinkách a současných implementacích. MODERNLOG
slibuje, že bude velmi zajímavou událostí související s logistikou, skladováním a dopravou, což je důvodem, proč OLTIS Group nemůže chybět.

MODERNLOG je největší veletržní události v průmyslovém odvětví na území východní a střední Evropy, která každoročně přitahuje stovky vystavovatelů a tisíce návštěvníků z různých koutů světa. Tímto garantuje prezentaci výrobků a nových trendů v odvětví logistiky, dopravy a skladování na mezinárodní úrovni.

Modernlog jsou 4 tematicky členěné expozice, z nichž nejzajímavější pro nás bude expozice skladu budoucnosti (v tematickém rozsahu: skladovací systémy, systémy pro příjem a výdej zboží, systémy řízení skladu WMS, bezpečnostní systémy ve skladu, systémy skenování a štítkování) a také expozice moderní systémy dopravy (software pro řízení výrobou MES, robotizace v logistice).

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku č. 37 v pavilonu 7A.
Pro návštěvníky máme připravené příjemné překvapení a spoustu zajímavých informací.

https://www.modernlog.pl/pl/