LinkedIn

V termínu 10. – 11. října 2013 proběhlo v Plzni 34. zasedání svazu evropských železničních speditérů IBS. Hlavním organizátorem setkání byla společnost OLTIS Group. Zasedání se zúčastnilo úctyhodných 43 členů IBS.

Program začal aapharma.com ve čtvrtek odpoledne zasedáním pléna, po kterém následoval workshop na téma „Inovace v železniční nákladní přepravě“. Čtvrteční slavnostní večer následně probíhal v pivovaru Plzeňský Prazdroj. http://aapharma.com/generic-viagra-soft-for-sale.php Účastníky zasedání zaujala zejména zajímavě podaná prohlídka pivovaru, kde byli seznámeni s technologickým postupem a s historií vaření piva v Plzni.

V pátek proběhlo vlastní zasedání všech členů svazu IBS, které mělo na programu několik zajímavých přednášek. Hned v úvodu se mezi ně zařadila i prezentace Petra Kroči, který seznámil účastníky http://aapharma.com/ s průřezem činností OLTIS Group. Následně představili noví členové IBS ze společností Lugo Terminal (Itálie), Via Cargo (Německo) a Floyd (Maďarsko) krátce činnost svých firem. Oficiální program byl zakončen pěší procházkou s průvodkyní v samotném centru Plzně, kdy byli hosté seznámeni s bohatou historií tohoto města.

OLTIS Group využil této příležitosti http://aapharma.com/generic-active-pack-for-sale.php prezentovat se jako nový, plně integrovaný subjekt, nabízející komplexní řešení pro dopravu a logistiku a zároveň jako partner nabízející spolupráci na významných evropských projektech, což rovněž pozitivně podpořilo obchodní stránku naší účasti na zasedání.

Další zasedání IBS proběhne ve dnech 10. – 11. dubna 2014 v Barceloně.