LinkedIn

19.–20. 11. 2019
Koncem tohoto podzimu byla opět zorganizována konference NavigátorVilág v Budapešti. Stejně jako v předchozích letech i letos se na ní prezentovala skupina OLTIS Hungaria.

Do programu prvního dne konference byly zařazeny důležité příspěvky o výhledech a investicích do přepravní infrastruktury v Maďarsku. K profesionálním přednáškám a příspěvkům konference přispěla svojí přednáškou i naše kolegyně Tímea Pocza. Tématem její přednášky byly produkty SIMON a Doklady + z naší skupiny. Po zajímavé přednášce se uskutečnilo několik návštěv zájemců z publika.

V první den konference byla uspořádána i menší slavnost na počest 20. výročí konference. Návštěvníci mohli ochutnat specialitu události, kterou byl jubilejní levandulový dort. První den konference pak byl již tradičně uzavřen gala večerem, kde se všichni návštěvníci mohli výborně odreagovat po dlouhém konferenčním dni.

Můžeme konstatovat, že podobně jako loni, i v tento rok máme za sebou úspěšný rok, co se týče marketingových aktivit OLTIS Hungaria. Vedle úspěšných přednášek se podařilo obstát i v obchodní činnosti, o jejích výsledcích budeme brzy informovat.