LinkedIn

V pátek 13. června v hotelu Hotelu Inn v Józefově u Varšavy
proběhla konference Truck Forum&Awards 2014 pořádaná časopisem Truck&Business Polska   (nakladatelství Eurologistics). Zúčastnilo se jí kolem 200 manažerů z logistické branže.

Truck Forum & Awards 2014 2

Nestandardní datum přítomné účastníky nevystrašilo. Ti se intenzivně dělili o své názory a zkušenosti a vedli obchodní jednání. Ve stejný den večer byly slavnostně předány výroční ceny.

Fórum začalo vystoupením spoluorganizátora výzkumného
programu TOP 1500, jenž je věnován nejefektivněji řízeným dopravním společnostem v Polsku.

Stejně jako v předchozích ročnících zástupci informovali
o výsledcích průzkumu podmínek podnikání v oboru dopravy v Polsku. Byly předány ceny pro nejlepší společnosti v oboru,
a to hned ve 3 kategoriích: malé, střední a velké podniky. Nominováno bylo 25 subjektů z 1500 podniků.

Truck Forum & Awards 2014 3

1. Kategorie „Velká dopravní společnost“ Hlavní cena: Podlasie Vyznamenání: Maszoński-Logistics, C.H. Robinson, Skat Transport
2. Kategorie „Středně velká dopravní společnost“ Hlavní cena: Mega Sierpc Vyznamenání: Export-Import Adam Lipiński, Roleks, Zadroga
3. Kategorie „Malá dopravní společnost“ Hlavní cena: Marathon International Vyznamenání: Agro-Skład

Společnost OLTIS Polska, která je dodavatelem informačních systémů
pro dopravu a logistiku, byla partnerem konference. Účast na konferenci pro nás byla příležitostí pro zajímavé rozhovory, navázání nových kontaktů a dohodnutí prezentace našich systémů pro zainteresované společnosti.

Zajímavá témata fóra: Poptávka po dopravních službách mezi výrobci kovových obalů

Truck Forum & Awards 2014 1

• Konsolidace dopravního trhu díky stabilní spolupráci speditéra

s dopravci – informační systém pro řízení relací a výkonů. • Zdvojnásobený objem úspor díky integraci palivové karty s telematickým systémem BP FleetMove.  • Poptávka řetězců potravinových marketů • Nová generace telematických řešení pro dopravu a logistiku • Millennium Leasing – víc než jen financování • Dvě strany mince – čili jak dopravní společnosti mohou zvýšit zisk a objednavatelé mohou dosáhnout větší bezpečnosti svých nákladů • Může být návěs inovační a ekologicky šetrný? • Distribuce mražených výrobků na kraji logistických procesů.