LinkedIn

11.4.2018
Dne 11. dubna 2018 se ve Varšavě poprvé uskutečnila konference „Logistics Manager Meeting“ na téma „Zdravý dodavatelský řetězec“.
Zvláštním hostem této konference byl Evan Armstrong, zakladatel a prezident americké konzultační společnosti pro výzkum globálního logistického trhu – Armstrong & Associates, Inc., citovaný nejdůležitějšími logistickými médii světa. Ve svém projevu Evan Armstrong mimo jiné popsal stav globálního trhu logistických služeb: globální a regionální trendy, fúze a akvizice, diverzifikaci společností 3PL ve světě a hlavní vůdčí osobnosti a jejich strategie.
Konference se zúčastnili také zástupci OLTIS Polska Piotr Klimek a Jerzy Wisła. Piotr Klimek a Dr. Roland Jachimowski z Varšavské univerzity přednesli přednášku na téma společně realizovaného projektu Evropského portálu logistických služeb (EPLOS). Myšlenka projektu EPLOS se setkala s velkým zájmem účastníků konference. Mnoho z nich později navštívilo stánek OLTIS Polska, aby získalo další informace k tomuto tématu. Kromě dotazů padly také zajímavé nápady pro rozšíření funkčnosti portálu EPLOS.
Konference se zúčastnilo téměř 300 manažerů v oblasti logistiky a dopravy.
Více informací o setkání naleznete na webových stránkách pořadatele:

http://www.konferencje.logistics-manager.pl/