Konference „Logistics Manager Meeting“ ve Varšavě

11.4.2018
Dne 11. dubna 2018 se ve Varšavě poprvé uskutečnila konference „Logistics Manager Meeting“ na téma „Zdravý dodavatelský řetězec“.
Zvláštním hostem této konference byl Evan Armstrong, zakladatel a prezident americké konzultační společnosti pro výzkum globálního logistického trhu – Armstrong & Associates, Inc., citovaný nejdůležitějšími logistickými médii světa. Ve svém projevu Evan Armstrong mimo jiné popsal stav globálního trhu logistických služeb: globální a regionální trendy, fúze a akvizice, diverzifikaci společností 3PL ve světě a hlavní vůdčí osobnosti a jejich strategie.
Konference se zúčastnili také zástupci OLTIS Polska Piotr Klimek a Jerzy Wisła. Piotr Klimek a Dr. Roland Jachimowski z Varšavské univerzity přednesli přednášku na téma společně realizovaného projektu Evropského portálu logistických služeb (EPLOS). Myšlenka projektu EPLOS se setkala s velkým zájmem účastníků konference. Mnoho z nich později navštívilo stánek OLTIS Polska, aby získalo další informace k tomuto tématu. Kromě dotazů padly také zajímavé nápady pro rozšíření funkčnosti portálu EPLOS.
Konference se zúčastnilo téměř 300 manažerů v oblasti logistiky a dopravy.
Více informací o setkání naleznete na webových stránkách pořadatele:

http://www.konferencje.logistics-manager.pl/