LinkedIn

24-27.09.2019
Ve dnech 24. až 27. září 2019 se naše firma zúčastnila 13. ročníku mezinárodního veletrhu TRAKO ve Veletržním a kongresovém centru AMBEREXPO v Gdaňsku. Tento veletrh se koná každé dva roky a jedná se o největší a nejprestižnější veletrh v Polsku. Letos se zúčastnilo přes 700 vystavovatelů z 30 zemí, kteří vystavovali na ploše 30 tis. m2. Aby se všichni vměstnali, postavili pořadatelé 4 obrovské stany kolem hlavní haly.
Je to ideální místo pro setkání firem z železničního odvětví, zástupců technických univerzit, státní správy a samospráv, odborníků a nadšenců.
Veletrh doprovázejí debaty a konference, soutěže a výstavy. Výrobci kolejových vozidel každoročně představují na zvláštních kolejích vedle pavilonů své nové výrobky. Letos se stal hitem hybridní vlak od firmy Newag.

Zástupci OLTIS Group představili novinky v oblasti IT řešení pro kontejnerové terminály, setkali se svými zákazníky a partnery, propagovali dvě konference pořádané skupinou OLTIS Polsko v roce 2020: Železniční systémy Systemy Kolejowe a IRFC

Všem srdečně děkujeme za návštěvu našeho stánku. Nashledanou zanedlouho ve Visle a Praze.