LinkedIn

Vážení obchodní partneři, přátelé,

od 1. ledna 2023 dochází k významné změně na pozici ředitele společnosti OLTIS Slovakia. Odchází dosavadní ředitel, pan Ing. Peter Šulko, kterému za jeho působení v této funkci srdečně děkujeme a přejeme mu hodně zdraví, spokojenosti a pracovních úspěchů v rámci nové pracovní výzvy na Ministerstvu dopravy Slovenské republiky.

Novým ředitelem společnosti OLTIS Slovakia se od daného data stává pan Ing. Jozef Peško, zkušený manažer a odborník, který k nám přichází z Železničnej spoločnosti Slovensko.

Jeho profesní životopis ukazuje zapáleného železničáře, který od absolvování VŠDS v Žilině pokračoval ve společnostech ŽSR, ZSSK CARGO a Železničnej spoločnosti Slovensko od provozních profesí až po manažerské posty. Prošel provozem, obchodem i údržbou a k nám přichází z pozice ředitele Serviscentra Železničnej spoločnosti Slovensko. Můžeme se tedy těšit na odborníka, pro kterého je železnice srdeční záležitostí a kterou zná ve všech oblastech.

Prioritním cílem společnosti OLTIS Group, OLTIS Slovakia nevyjímaje, je spokojenost našich zákazníků, kvalitní služby a profesionální technická podpora. Věříme, že práce u nás bude pro nového pana ředitele zajímavou výzvou a přejeme jemu i společnosti OLTIS Slovakia pod jeho vedením hodně úspěchů!

Při této významné příležitosti také děkujeme Vám, všem našim obchodním partnerům za dosavadní spolupráci, těšíme se na další budoucí spolupráci a přejeme úspěšný nový rok 2023!

Štefan Mestický
generální ředitel

OLTIS Group

Pesko