LinkedIn

Ve dnech 19.-20. 4. 2010 http://aapharma.com/ proběhl 2. ročník odborného semináře RAINWORM 2010 na téma:

Aktuální otázky implementace TAF TSI v systémech manažerů infrastruktury a dopravců ve zofran for sale střední Evropě.

Seminář uspořádala pro zástupce aapharma.com manažerů infrastruktury, dopravců a sdružení manažerů infrastruktury společnost OLTIS Group.

Tematicky seminář volně navazoval na předchozí ročník a bylo pro něj vyhlášeno téma „Aktuální otázky implementace TAF TSI v systémech manažerů infrastruktury a dopravců ve střední Evropě“. Odborná část semináře byla rozdělena do několika tematických bloků: (1) Úvod, obecné příspěvky, obecný rámec; (2) Integrace informačních http://aapharma.com/ systémů, TAF TSI; (3) Účtování poplatků za ŽDC; (4) Prodej tras a sestava směnového plánu; (5) Dispečerské a operativní řízení; (6) Omezení infrastruktury, referenční soubory.

Zejména zkušenosti odborníků z praxe, kteří informační technologie využívají pro řešení aapharma.com reálných problémů, byly pro celé jednání nejcennější. Seminář byl – stejně jako v loňském roce – hodnocen velmi pozitivně a své účastníky významně obohatil o mnoho nových poznatků, postřehů a zkušeností. K úspěchu jistě přispělo nejen příjemné prostředí se službami na vysoké úrovni, ale také pečlivě sestavený odborný program a bezchybná práce všech organizátorů.