LinkedIn

7. 6. – 8. 6. 2018
Ve dnech 7. – 8. června 2018 se na Slovensku v hotelu Zochova chata konal 3. ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN Slovakia. Tento ročník podpořila také naše společnost.
Dvoudenní konference přinesla pod heslem „LOGISTIKA: INOVÁCIE A MODERNÉ TECHNOLÓGIE spoustu zajímavých témat. V zaplněném sále zazněla slova o úspěších slovenské logistiky, která dokázala využít evropské příležitosti pro vytvoření perspektivního odvětví. Ve třech sekcích nabídla konference vyčerpávající přehled hlavních témat současné slovenské logistiky a její integrace v rámci logistického prostoru střední a východní Evropy. Na program jednotlivých přednášek se dostala problematika poptávky po kvalitním vzdělávání, rychlejším rozvoji dopravní a logistické infrastruktury, postupným odbouráváním legislativních překážek v moderním podnikaní, ale i za pomoci boje s kriminalitou a dalšími negativními faktory, které objektivně brzdí potenciál rychlejšího růstu slovenské ekonomiky. Na rizika spojená s otevřením hranic upozornil František Komora, prezident Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenské republiky, který byl současně odborným moderátorem odpoledního programu prvního dne konference.

Tematicky rozdělené sekce nabídly účastníkům nejen přednášky předních slovenských a zahraničních odborníků z jednotlivých oblastí ekonomiky, ale i prostor pro celou řadu specifických otázek a samozřejmě hned několik panelových diskusí. Právě diskusní fóra vyplnila většinu času před otevřením večerního společenského programu, jehož cílem bylo mimo jiné nabídnout potřebný prostor pro profesionální network.

Se zajímavou přednáškou na téma „Organizovaná nakládka a vykládka alebo ako sa rezerváciou časového okna vyhnúť chaosu na rampách“ vystoupil v sekci „DOPRAVNÉ PROCESY v rámci kooperatívneho dodávateľského reťazca“ pan Vlastimil Kožej, obchodní ředitel společnosti CID International.

Děkujeme všem, kteří nás navštívili na našem stánku, a těšíme se na budoucí setkání.

Oficiální stránky akce http://www.speedchain.sk/speedchain-slovakia/