LinkedIn

31. 5. 2018 – 1. 6. 2018

Na přelomu května a června uspořádala společnost OLTIS Group pro své obchodní partnery a přátele jubilejní desátý ročník sportovně společenského klání – OLTIS THREE BALLS Cup. Program se stejně jako v předchozích letech skládal z golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup, bowlingového turnaje CID Bowling Cup, neformálního společenského večera a tenisového turnaje čtyřher, který se konal pod názvem JERID 25 Years Tennis Cup. O oblíbenosti této akce svědčí počet jejich návštěvníků, kterých bylo letos rekordních 170.

Celý trojboj byl zahájen ve čtvrtek 31. května dopoledne golfovým turnajem jak pro držitele zelených karet na 18jamkovém mistrovském hřišti, tak i pro golfové začátečníky na 9jamkové golfové akademii v Golf Resort Olomouc. Ve večerních hodinách program pokračoval neformálním společenským večerem a bowlingovým turnajem v prostorách Bowland Olomouc. Celá akce byla zakončena v pátek 1. června tenisovým turnajem na kurtech ve Vésce u Dolan.

Blahopřejeme letošním vítězům:

OLTIS Group Golf Cup 2018
muži: Petr Pospíšil
ženy: Blanka Havelková
Texas: Josef Hurych, Václav Kabrhel, Piotr Klimek, Agáta Szurley, Pavel Lukaševic

CID Bowling Cup 2018
muži: Tomáš Pecháček
ženy: Hana Čarková

JERID 25 Years Tennis Cup 2018
Imrich Sloboda – Ladislav Kopecký

Celkovými vítězi OLTIS THREE BALLS Cup 2018 se stali: Blanka Havelková a Tomáš Pecháček

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při dalších akcích organizovaných firmami sdruženými ve skupině OLTIS Group.

.