LinkedIn

18.5.2019
Ve dnech 16 a 17.5.2019 proběhl již 4. ročník logistické konference SpeedChain Slovakia v Modré u Pezinku.

Letos se této mezinárodní logistické konference účastnilo na 200 logistických osobností a v rámci jejího programu byla diskutována témata, která aktuálně hýbou současnou logistikou.
Patří mezi ně vliv brexitu na slovenskou ekonomiku, řešení personální krize dovozem pracovníků z třetích zemí, mezigenerační výměna ve vedení soukromých společností a nebo řešení digitalizace materiálových toků.
Zkušenosti profesionálu, případové studie, panelové diskuse, dvoudenní aktivní networking a slavnostní večer s oceněním nejvýznamnějších osobnosti slovenské logistiky – to vše nabídnul letošní SpeedCHAIN Slovakia.
Do posledního místa zaplněné konferenční prostory hotelového komplexu Zochova chata potvrdili, že koncept konference oslovuje stále více osobností z oblasti dopravy a logistiky.

Mezi společnosti, které se od počátku aktivně konference účastní, patří i CID International. Podobně jako v minulých ročnících jsme i letos využili příležitost setkat se s našimi stávajícími ale i potencionálními zákazníky a prezentovali jsme se rovněž vlastní expozicí. A také v letošním roce vystoupil se zajímavou přednáškou obchodní ředitel CID International, pan Vlastimil Kožej – tentokrát na téma: Nové technologie pro určování polohy kontejneru na terminálu.

Celá konference se nesla v duchu plodných jednání a naše společnost děkuje všem našim zákazníkům i partnerů, se kterými jsme se mohli na této mimořádné akci potkat.