LinkedIn

Společnost OLTIS Hungaria se jako stříbrný sponzor zúčastnila konference „Szállítmányozás 2022”, kterou pořádal časopis NavigátorVilág.

Stejně jako v předchozích letech mohli účastníci shlédnout kvalitní projevy a prezentace a naše kolegyně, Tímea Pőcze, obchodní manažerka společnosti OLTIS Hungaria, rovněž přispěla svým vystoupením.

Prezentace naší kolegyně měla název „Podpora intermodality pomocí IT systémů“ a hovořila o aktuálních potřebách trhu a o systému „KONTI” od naší společnosti. Zaměřila se na řešení, která v aktuální krizové situaci výrazně zlepší pracovní podmínky a efektivitu v dopravních a logistických firmách.

O úspěchu její prezentace svědčí fakt, že následně navštívila náš stánek v průběhu akce řada účastníků. Díky tomu již byla zahájena jednání na několika úrovních a bylo navázáno několik nových důležitých obchodních vztahů.

Tato akce je pro nás vždy velmi důležitá, protože poskytuje prostor pro setkání s partnery a navázání nových vztahů. Letos jsme si díky vynikající účasti užili velmi úspěšný den.