LinkedIn

Ve dnech 14.‒18. 9. 2009 proběhlo v České republice největší letošní setkání firem zabývajících se dopravou a logistikou – 5. mezinárodní veletrh dopravy a logistiky Transport a Logistika Brno 2009.
Společnost OLTIS Group se veletrhu zúčastnila spolu se svými dceřinými společnostmi JERID, RPPI a CID International. Veletrh zhodnotil obchodní ředitel OLTIS Group, Václav Nebeský:

Na letošním ročníku veletrhu v Brně se projevila světová finanční krize, bylo méně vystavovatelů i méně návštěvníků, přesto se uskutečnil poměrně zajímavý počet schůzek se stávajícími i potencionálními zákazníky, ať už se jedná o velké firmy nebo o menší podniky. Proběhla i důležitá setkání s akademickou půdou. Všechny schůzky přispěly ke zlepšení již tak dobrých vztahů mezi OG a jejími klienty. Na druhou stranu se nepovedla zabezpečit účast našich klientů a potencionálních klientů z Polska.
Okolím byl dobře hodnocen jednotný stánek, kdy se prezentovaly všechny firmy našeho holdingu „pod jednou střechou“. OLTIS Group měla stánek na profesionální úrovni s perfektním zázemím, což velice kladně ocenili zejména naši klienti.