LinkedIn

Ve dnech 17. a 18. září 2009 jsme uspořádali pro naše zákazníky a spřátelené firmy 1. ročník sportovních her OLTIS THREE BALLS CUP. Sportovní trojboj probíhal v disciplínách golf, bowling a tenisový turnaj čtyřher a zúčastnilo se jej přes 100 účastníků z České republiky, Slovenska a Polska.

Golfový turnaj se konal ve Vésce u Dolan a jeho vítězem se stal Josef Hurych ze společnosti Koventa Česká Třebová.

Ve večerních hodinách proběhl v olomouckém bowlingovém centru ATLANT bowlingový turnaj a společenský večer s rautem. Bowlingové klání bylo rozděleno na kategorii mužů a žen. Po dramatickém klání v obou kategoriích zvítězila mezi ženami paní Daniela Kliková z ČD Cargo a mezi muži pan Attila Süll z firmy NH-Trans.

Druhý den našeho sportovního klání jsme se opět vrátili do Vésky u Dolan, a to do areálu SK Véska na krásné tenisové kurty. Do turnaje tenisových čtyřher nastoupilo celkem 18 párů. Semifinálové boje rozhodly, že se o prvenství v turnaji utkaly páry Simčo – J. Špička a Benko – Witiska, o 3. a 4. místo pak páry Mestický – R. Špička a Friedrich – Kuděla. Ve finálovém souboji následně zvítězil pár Ján Simčo, Železničná spoločnosť Cargo Slovakia a Jiří Špička, Dopravní vzdělávací institut.

Paralelně s tenisovým turnajem jsme také připravili program pro hosty, kteří neholdují sportu. Početná skupina, převážně tvořená hosty z Polska, se zúčastnila prohlídky historického centra Olomouce s průvodcem. Všichni zúčastění velmi ocenili architektonickou krásu naší hanácké metropole.

Po skončení prohlídky se všichni hosté sešli k občerstvení v tenisovém areálu. Zde jsme jim připravili překvapení v podobě krocana na rožni a následně pak i pečeného selátka.

Na závěr našeho společensky sportovního setkání proběhlo vyhlášení nejvšestrannějšího sportovce OLTIS THREE BALLS CUPu 2009, kterým se stal pan Jiří Špička z Dopravního vzdělávacího institutu. Všichni vítězové byli odměněni hodnotnými cenami a krásnými poháry jako vzpomínkou na toto dvoudenní sportovní klání.

Všem vítězům srdečně gratulujeme a těšíme se na shledání se všemi účastníky na příštím ročníku OLTIS THREE BALLS CUP!