LinkedIn

Ve dnech 4. – 5. listopadu 2015 se v Praze konal jubilejní 10. ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2015. Letošní ročník měl podtitul  „Logistika – Transparentnost a flexibilita“, a podpořila jej také společnost OLTIS Group jako jeden z partnerů konference.

Cílem mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN bylo poskytnout příklady inovativních logistických řešení, představit užitečné formy outsourcingu, inovace v logistických procesech a nejnovější technologická řešení v různých oblastech logistiky, a to se jí také podařilo. Během konferenční části se v Břevnovském sále sešlo rekordních 653 účastníků z 12 zemí světa, ke kterým promluvilo ve čtyřech sekcích celkem 71 řečníků.

Se zajímavou společnou přednáškou na téma „Implementace IS v rámci projektu „Terminál intermodální přepravy Žilina – Teplička“ vystoupili v sekci INTRALOGISTIKA A TECHNOLOGICKÝ ROZVOJ pánové Radim Vala z CID a Peter Hrapko z Ministerstva dopravy, výstavby a regionálního rozvoje Slovenské republiky. V rámci výstavní expozice prezentovali zástupci OLTIS Group na vlastním stánku širokou nabídku svých produktů pro oblast logistiky a skladování. Odborný i doprovodný program konference nabídnul dostatek příležitostí pro kontakty se stávajícími i potenciálními partnery společnosti OLTIS Group v příjemné atmosféře historických prostor Břevnovského kláštera.

 

SpeedChain_2015_Vala_Hrapko4