LinkedIn

Chcete pracovat na zajímavých IT projektech pro dopravu a logistiku? Chcete být součástí našeho dynamického a profesionálního týmu?
Máme pro vás několik skvělých příležitostí, jak se s námi seznámit a dozvědět se více o naší firmě.

KONFERENCIA PRE ŠTUDENTOV FPEDAS: (Stretnutie zamestnávateľov a budúcich absolventov): Pro studenty na Slovensku nabízíme setkání na zajímavé akci už 13. března 2024 na fakultě PEDAS UNIZA, kde bude cílem podpora propojení studia a praxe. S prezentací o činnosti a projektech OLTIS Group vás osloví přímo naši kolegové řešitelé, kteří přiblíží především možnosti uplatnění a budou k dispozici pro dotazy a diskuzi. Využijte možnost osobního setkání!

KONTAKT 2024: Přijďte 20. března 2024 na náš stánek na veletrhu pracovních příležitostí, který se koná na Univerzitě Pardubice. Rádi zodpovíme všechny otázky, které vás ohledně možné spolupráce budou zajímat.

OKNO DO PRAXE 2024: Setkejte se s našimi personalistkami 9. dubna 2024 na Univerzitě Palackého. Dozvíte se, na jakých projektech pracujeme, jaké jsou naše výzvy a naše benefity. Také se můžete zeptat, jak probíhá výběrový proces, co od nových kolegů očekáváme a jak můžeme pomoci profesně růst i vám.

NÁŠ WEB KARIÉRA: Nemůžete se dostavit na žádnou z našich akcí? Nevadí, můžete se podívat na naši webovou stránku, kde najdete více informací o OLTIS Group, našich projektech a našich lidech. Přečtěte si, jaké jsou kariérní příběhy kolegů, jak se u nás pracuje a co nás baví. Pokud se vám líbí, co vidíte, neváhejte nám poslat svůj životopis a my se vám ozveme co nejdříve.

Těšíme se na vás!