LinkedIn

 

Dne 3. a 4. listopadu 2016 se uskutečnila již tradiční mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN. Prostory Břevnovského kláštera tak hostily již 11. ročník setkání představitelů logistických i jiných firem a odborných institucí.

Tak jako v předcházejících letech i letos se společnost OLTIS Group podílela na této konferenci jako jeden z partnerů. Naše kolegy jste tak mohli navštívit na našem stánku a dozvědět se od nich o našich informačních systémech pro logistiku a skladování.

V rámci prezentací a panelových diskuzí, které byly rozděleny do několika sekcí, byla dána možnost k předávání informací a názorů na různé problematiky týkající se inovativních logistických řešení, užitečných forem outsourcingu a nejnovějších technologických řešení v různých oblastech logistiky.

V sekci Technologický rozvoj v logistice vystoupil náš kolega, pan Radomír Bača, s příspěvkem Moderní technologie v dopravě. V něm představil naši novou aplikaci Tablog, která slouží pro zadávání elektronických stazek řidičem a tímto nahradí papírovou formu stazek.

Další informace o této akci se můžete dozvědět na stránkách:

http://www.speedchain.eu/speakeri-2/baca-radomir1