LinkedIn

Již po dvanácté se dne 1. listopadu 2017 uskutečnila konference SpeedChain v prostorách pražského Břevnovského kláštera. Naše společnost si tak jako v předcházejících letech nenechala ujít tuto příležitost pro setkání s našimi stávajícími i budoucími zákazníky, a proto jste nás mohli najít mezi vystavovateli.
Tradičně se zde diskutovaly otázky moderní logistiky, její klíčové aspekty, společenský význam a perspektivy jejího dalšího vývoje letos pod heslem Globální ekonomika: výzva pro lokální logistiku.
Organizátoři celé akce připravili pro více jak 600 účastníků bohatý odborný program v mnoha sekcích, takže bylo opravdu z čeho vybírat. Jedním z přednášejících byl i náš kolega, pan Radomír Bača, který vystoupil spolu s ředitelem společnosti SANTA-TRANS (člen skupiny Kofola), panem Jiřím Hartmannem, s prezentací na téma SANTA-TRANS nyní řídí dopravu pomocí systému LORI.
Společenským vyvrcholením celého dne konference byl galavečer V.I.P. Logistic Rendezvous, kde byl vyhlášen vítěz soutěže Logistický projekt roku České logistické asociace, kterým se stal automatický sklad drobných náhradních dílů společnosti ŠKODA AUTO.
Děkujeme všem, kteří nás navštívili na našem stánku a těšíme se na budoucí setkání.