LinkedIn

Společnost OLTIS Group se prezentovala jako PARTNER letošního Dne české logistiky, který se uskutečnil dne 21. dubna 2016 v hotelu „Courtyard by Marriott Prague Airport“.

Ředitel divize logistiky, pan Rostislav Vašek, se v rámci programu zúčastnil panelové diskuze na téma „INTRALOGISTIKA a její místo v dodavatelském řetězci“, kde zaznělo mnoho zajímavých názorů. Široce byla diskutována otázka perspektiv a rizik intralogistiky v období aktuálního hospodářského růstu, očekávání v souvislosti s tzv. čtvrtou průmyslovou revolucí nebo pozice české logistiky v evropském a světovém kontextu. Pan Rostislav Vašek, který v panelové diskusi reprezentoval oblast informatiky, upozornil mimo jiné na nezastupitelnou úlohu IT v logistice, jak v oblasti přenosu a zpracování velkého množství dat, tak v nastupujícím trendu automatizace a intrakomunikace, např. mezi strojními a dopravními prostředky v rámci „Průmyslu 4.0“.

Společnost OLTIS Group, která patří mezi významné evropské producenty informačních řešení pro oblast dopravy a logistiky, se také prezentovala na Dni české logistiky některými ze svých produktů, které představila v rámci vlastní expozice. V této souvislosti bychom rádi  poděkovali všem, kteří nás na našem výstavním stánku navštívili.

Oficiální informace k akci:

http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2016/

http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2016/partneri/

 

den_ceske_logistiky_stanek1

den_ceske_logistiky_stanek

den_ceske_logistiky_sal

den_ceske_logistiky_RV

den_ceske_logistiky_RV1

den_ceske_logistiky_VK1

den_ceske_logistiky_VK2