LinkedIn

Letošního klání o titul Cyklozaměstnavatel roku se v celé ČR zúčastnilo celkem 430 firem, ale těsný tříbodový náskok však zaručil vítězství v této kategorii firmě OLTIS Group. Kritéria, která přispěla vysokému bodovému ohodnocení, byla například: krytá monitorovaná parkovací místa pro kola v blízkosti vchodu s bezbariérovým zabezpečeným přístupem, sprchy na patrech, úhrada zápisného do soutěže DO PRÁCE NA KOLE a organizace vlastní vnitrofiremní soutěže v rámci této výzvy. Díky tomu, že naše firma získala více než 64 % bodů, jsme obdrželi dokonce evropskou certifikaci Zlatý Cyklozaměstnavatel, která má platnost 3 roky!

Ocenění Cyklozaměstnavatel roku 2020 a evropská certifikace Zlatý Cyklozaměstnavatel jsou pro celou firmu potvrzením, že se vydala správným směrem při komplexní podpoře této aktivity. Pro všechny pak je to signál, že vedení společnosti má zájem vycházet svým zaměstnancům vstříc nejen v čistě pracovním procesu, ale i v přidružených činnostech, ať sportovních či ekologických. Není divu, že nás pak i práce baví :-)

Více informací a rozhovor s firemní koordinátorkou Zuzanou Novotnou v článku oficiálního organizátora výzvy DO PRÁCE NA KOLE.