LinkedIn

7.11.2018

Již po třinácté se 7. 11. 2018 uskutečnila konference SpeedChain, která opět potvrdila svoji pozici na českém logistickém trhu.
Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN zaplnila také v tomto roce pražský Břevnovský klášter do posledního místečka. Bezmála sedm set účastníků přišlo představit aktuální novinky ze světa logistiky, diskutovat nad současnými tématy, setkat se se svými kolegy a navázat nové vztahy pracovní i osobní. Zcela vyprodané reprezentační prostory celého areálu Břevnovského kláštera potvrdily, že koncept konference SpeedCHAIN oslovuje stále více osobností a je akcí, kde je možné potkat skutečně téměř každého, kdo se logistikou aktivně zabývá.

Naše společnost si tak jako v předcházejících letech nenechala ujít tuto příležitost na setkání s našimi stávajícími i budoucími zákazníky, a proto jste nás mohli najít mezi vystavovateli. Jedním z přednášejících byl kolega, pan Vlastimil Kožej, který vystoupil s přednáškou spolu s vedoucím terminálu kombinované dopravy, Slovenská plavba a přístavy Bratislava, panem Branislavem Dobrotkou, na téma: Informační systémy v intermodální přepravě – Implementace systému KONTI ve společnosti Slovenská plavba a prístavy a.s.

Společenským vyvrcholením celého dne konference byl galavečer V.I.P. Logistic Rendezvous, kde byl vyhlášen vítěz soutěže GRYF Supply Chain Award pro logistickou osobnost roku 2018.

Děkujeme všem, kteří nás navštívili na našem stánku, a těšíme se na budoucí setkání.