LinkedIn

Naše společnost se již počtvrté zúčastnila mezinárodního železničního veletrhu TRAKO 2015 v polském Gdaňsku.

Letošní ročník veletrhu byl výjimečný.  Právě zde byly poprvé představeny soupravy DART, vyráběné polskou Pesou pro PKP Intercity a byl také předán symbolický klíč k soupravám FLIRT3 švýcarského Stadleru pro téhož dopravce.   Možná z tohoto důvodu se veletrh letos setkal s tak velkou odezvou.  Tato největší událost železničního odvětví v Polsku zaznamenala rekordní počet návštěvníků i vystavovatelů.

Společnost OLTIS Group přijela do Gdaňsku stejně jako před dvěma, čtyřmi a šesti lety.

„Stojí to za to být na TRAKO.  Přestože jsme letos nepřipravili až tak významnou událost, jako 2 roky zpátky, když jsme slavnostně vyhlásili změnu názvu z JERID Polska na OLTIS Polska, ale i tak jsme byli rádi, že jsme se mohli setkat se stávajícími a potenciálními zákazníky“, říká Sonia Gorzelańczyk, prodejní manažerka naší polské pobočky OLTIS Polska.

„Zákazníci nás rádi navštěvují. Zřejmě i proto, že jim nabízíme tu nejkvalitnější moravskou slivovici“ žertuje Piotr Klimek, obchodní ředitel OLTIS Polska.

Během veletrhu navázali naši zaměstnanci nové kontakty s potenciálními zákazníky, se kterými budou obchodní vztahy dále rozvíjet, seznámili se s novinkami na polském železničním trhu a zúčastnili se odborných konferencí. Další veletrh se bude konat již za dva roky a naše společnost na něm nesmí a nebude chybět.

 

TRAKO_DSCF9535     TRAKO_DSCF9532