LinkedIn

17.–18.5.2018
Ve dnech 17. – 18. května 2018 se uskuteční ve Špindlerově mlýně v hotelu Harmony Club konference Sdružení železničních nákladních dopravců ČR, ŽESNAD.CZ. Společnost OLTIS Group má tu čest být jedním z jejích partnerů.

Co je ŽESNAD.CZ?
19. května 2016 byl v Průhonicích založen profesní spolek Sdružení železničních nákladních dopravců České republiky se zkratkou ŽESNAD.CZ. Sdružení si klade za cíl pomoc při rozvoji železniční dopravy v České republice.
Zakládajícího shromáždění se zúčastnila většina rozhodujících železničních nákladních dopravců, působících na tratích celostátních a regionálních České republiky. Zakládajícím členem se tak stalo jak státní ČD Cargo, dceřinná společnost Českých drah, tak i soukromé společnosti AWT, METRANS Rail, UNIPETROL DOPRAVA, IDS CARGO, Rail Cargo Carrier – Czech Republic, EP Cargo, LTE, RM LINES.
Cílem sdružení je stát se partnerem státním orgánům v oblasti nákladní železniční dopravy včetně odborné oponentury a aktivním prosazovatelem oprávněných požadavků dopravců v oblasti rozvoje nákladní železniční dopravy.