LinkedIn

22.–23.3.2018
Komputerizace a automatizace procesů a skladů – to bylo motto, pod kterým se konala série manažerských workshopů WarehouseLAB ve dnech 22. – 23. března 2018 v Lodži.
Společnost OLTIS Polska byla již popáté partnerem workshopů, během nichž se osoby odpovědné za logistiku skladu setkaly s projektanty, realizátory a dodavateli IT-systémů a automatizovaných řešení určených pro tuto oblast. Tyto workshopy jsou příležitostí setkat se s potenciálními klienty a prezentovat nové produkty, ale především nabízejí přímý kontakt s lidmi, kteří se každodenně zabývají logistikou a rozhodují o směru rozvoje společnosti. Protože logistika je v současnosti jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí trhu, setkání v WarehouseLAB je příležitostí získat informace o nových potřebách a nových požadavcích společností z odvětví TSL. Tak to bylo i tentokrát.
OLTIS Group zastupovali tito kolegové: Radim Vala (CID International) a Peter Klimek a Jerzy Wisla (OLTIS Polska), kteří představili vybrané funkce WMS LOGI a aplikací, které mohou zvýšit jeho efektivitu: časové okno (systém Avíza) a skladová aplikace pro mobilní zařízení (chytré telefony a tablety), které se setkaly s velkým zájmem účastníků.