LinkedIn

Náš kolega, Piotr Manowiecki, vystoupil na konferenci Transport Manager Meeting 2016 s přednáškou na téma „Cloud jakožto pružné, jisté a bezpečné řešení pro firemní IT infrastrukturu“.

Svým příspěvkem se posluchačům snažil ukázat, že navzdory zažitým názorům, cloudová řešení, která spočívají v tom, že se uživatel informačního systému připojí pomocí internetu k vzdálenému serveru, který je zpřístupněn informační společností, a na kterém běží jeho firemní informační systém, jsou mnohem lepším a bezpečnějším řešením, než nákup komplikovaného systému, instalovaného místně na vlastních serverech.

Transport Manager Meeting je každoroční setkání zástupců z dopravní branže, na kterém se diskutují různá témata souvísející se silniční dopravou. Konferenci pořádá časopis „Transport Manager“.

Přednášející letos mimo jiné diskutovali o rizicích spojených se zavedením minimální mzdy ve Francii, o možnosti zatížení dlužníka náhradou nákladů spojených s vymáháním pohledávek, nebo o podrobnostech z polsko-ruských vyjednávání o přepravních povoleních.

Letošní ročník konference se konal v Krakově dne 3. března a zúčastnilo se ho víc jak 300 návštěvníků. Společnost OLTIS Polska se kromě přednášky prezentovala i vlastním stánkem.

Více informací na strankách Transport Manager Meeting:

http://www.transport-manager.pl/index.php/relacja-tmm-23-04-2016

 

05_Transport Manager Meeting__4964     05_Transport Manager Meeting_0386

05_Transport Manager Meeting__5004     05_Transport Manager Meeting__0272

05_Transport Manager Meeting__0459