LinkedIn

Ve dnech 8. a 9. 6. 2023 jsme byli partnery již 6. ročníku logistické konference SpeedCHAIN Slovakia v Modre u Pezinku.

Letos se této mezinárodní konference zúčastnilo na 200 logistických osobností a v rámci jejího programu byla diskutována témata, která aktuálně hýbou současným světem logistiky.

K bonusům této akce patří zkušenosti profesionálů, případové studie, panelové diskuse, dvoudenní aktivní networking a slavnostní večer s oceněním nejvýznamnějších osobností slovenské logistiky.

Do posledního místa zaplněné konferenční prostory hotelového komplexu Zochova chata potvrdily, že koncept konference oslovuje stále více odborníků z oblasti dopravy a logistiky.

Mezi společnosti, které se od počátku aktivně účastní této akce, patří i OLTIS Group. Podobně jako v minulých ročnících jsme i letos využili příležitost setkat se s našimi stávajícími ale i potencionálními zákazníky a prezentovali jsme se rovněž vlastní expozicí. Se zajímavou přednáškou na téma „IT výzvy v rýchlo sa meniacom svete logistiky“ vystoupil obchodní ředitel Vlastimil Kožej.

Druhý den konference proběhla prohlídka distribučního skladu DHL Supply Chain.

Celá akce se nesla v duchu přínosných jednání a naše společnost děkuje všem zákazníkům i partnerům, se kterými jsme se mohli na této mimořádné akci potkat.