LinkedIn

Ve dnech 9. – 12. května 2023 byla společnost OLTIS Group jedním z vystavovatelů na mezinárodním veletrhu transport logistic 2023 v Mnichově.

Celkem se veletrhu se zúčastnilo 2 320 vystavovatelů z 67 zemí a více než 75 000 návštěvníků z více než 120 zemí. Z 2320 vystavovatelů jich bylo 1390 ze zahraničí, což je rekordní podíl 60 procent. Podíl zahraničních návštěvníků vzrostl na více než 50 procent a byl vyšší než kdy jindy v minulosti. Celková výstavní plocha letošního veletrhu činila 127 000 m2 v deseti halách a na rozsáhlé venkovní ploše. První desítku vystavovatelských zemí po Německu co do počtu obsadily Nizozemsko, Itálie, Belgie, Francie, Rakousko, Čína, Turecko, Španělsko, Polsko a Velká Británie. Z České republiky a Slovenska se letos prezentovalo 60 vystavovatelů na rekordní výstavní ploše 2 000 m2.

Účast na letošním veletrhu v Mnichově znamenala pro nás příležitost setkat se v tomto prestižním prostředí opět po čtyřech letech s mnoha stávajícími zákazníky z řad předních společností speditérů a dopravců a také navázat celou řadu nových zajímavých kontaktů s potenciálními partnery a zákazníky z celé Evropy. Na naší expozici jsme absolvovali řadu jednání a představili jsme nejen novinky v našich produktech, ale prezentovali také nové trendy v oblasti informačních systémů pro dopravu a logistiku. Kromě získání informací a kontaktů z dopravního a logistického trhu přispěl veletrh i ke zviditelnění obchodní značky OLTIS Group.

Všem, kdo nás navštívili, srdečně děkujeme a budeme se těšit na další setkání při nových příležitostech.