LinkedIn

Na začátku června uspořádala společnost OLTIS Group pro své obchodní partnery a přátele již devátý ročník sportovně společenského klání – OLTIS THREE BALLS Cup. Program se stejně jako v předchozích letech skládal z tenisového turnaje čtyřher, který se konal pod názvem JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaje CID Bowling Cup, neformálního společenského večera a golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup. O oblíbenosti této akce svědčí počet jejich návštěvníků, kterých bylo letos rekordních 160.

Celý trojboj byl zahájen ve čtvrtek 1. června dopoledne golfovým turnajem jak pro držitele zelených karet na 18jamkovém mistrovském hřišti, tak i pro golfové začátečníky na 9jamkové golfové akademii v Golf Resort Olomouc. Ve večerních hodinách program pokračoval neformálním společenským večerem a bowlingovým turnajem v prostorách Bowland Olomouc. Celá akce byla zakončena v pátek 2. června tenisovým turnajem na kurtech ve Vésce u Dolan.

Blahopřejeme letošním vítězům:

TENIS: Petr Minařík – Imrich Sloboda
GOLF muži: Branko Bosiok
GOLF ženy: Alena Klvaňová
GOLF Texas: Pavel Baxa, Jiří Diblík, Josef Hurych, Václav Kabrhel
BOWLING muži: Tomáš Pecháček
BOWLING ženy: Hana Čarková

Celkovým vítězem OLTIS THREE BALLS Cup 2017 se stal pan Miloslav Jakeš.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při dalších akcích organizovaných firmami sdruženými ve skupině OLTIS Group.