LinkedIn

Na konci května uspořádalo marketingové oddělení pro obchodní partnery a přátele firem skupiny OLTIS Group již sedmý ročník sportovně společenského klání– OLTIS THREE BALLS Cup. Program se stejně jako v předchozích letech skládal z tenisového turnaje čtyřher, který se konal pod názvem JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaje CID Bowling Cup, neformálního společenského večera a golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup. Letošního programu se zúčastnilo úctyhodných 136 hostů.

Celý trojboj byl zahájen ve středu 27. 5. dopoledne tenisovým turnajem na kurtech ve Vésce u Dolan, ve večerních hodinách program pokračoval neformálním společenským večerem a bowlingovým turnajem v prostorách Bowland Olomouc a celá akce byla zakončena ve čtvrtek 28. 5. v Golf Resort Olomouc golfovým turnajem jak pro držitele zelených karet na 18jamkovém mistrovském hřišti, tak i pro golfové začátečníky na 9jamkové golfové akademii.

Po oba dny si účastníci mohli prohlédnout přehlídku automobilů značek Škoda a Kia, kterou připravila společnost Auto Hlaváček Olomouc, která také byla oficiálním dopravcem akce a starala se o dopravu účastníků na jednotlivá sportoviště.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při dalších akcích organizovaných firmami sdruženými ve skupině OLTIS Group.