LinkedIn

21. – 24. září 2021 se naše společnost zúčastnila 14. ročníku mezinárodního veletrhu TRAKO ve výstavním a kongresovém centru AMBEREXPO v Gdaňsku. Tento veletrh se koná každé dva roky a je největším a nejprestižnějším veletrhem v Polsku. Zúčastnilo se jej téměř 23 000 účastníků z 39 zemí a více než 500 vystavovatelů z celého světa!

Viděli jsme se vlastně po dvou letech, kdy jsme se nemohli setkat osobně. Navzdory nejistotě, která organizaci veletrhu provázela, kvůli širokému spektru omezení spojených s Covid-19, která musela být splněna, to, co se dělo na TRAKO, předčilo naše nejodvážnější očekávání. Měli jsme mnoho hostů a všichni dychtili po přímém kontaktu. Je těžké si představit, že by se nekonaly žádné veletrhy a že obchod by probíhal pouze online.

Mezinárodní železniční veletrh TRAKO 2021 je ideálním místem pro setkání společností spojených s železničním průmyslem, zástupců technických univerzit, státních a místních úřadů, odborníků a nadšenců.

Veletrh TRAKO byl bohatě propagován v domácích i zahraničních médiích. Na akci bylo akreditováno 130 novinářů z Polska a České republiky, Dánska, Německa, Velké Británie, Ukrajiny a Rumunska.

Zástupci skupiny OLTIS Group představili nová IT řešení, setkali se se svými klienty a partnery a také propagovali dvě konference pořádané společnostmi OLTIS Polska a OLTIS Group v roce 2022: Železniční systémy | Intermodální fórum a IRFC.

Chtěli bychom poděkovat všem za návštěvu našeho stánku. Uvidíme se brzy ve Wisle a Praze.