LinkedIn

IX. ročník veletrhu TransLogistica Poland je největší obchodní událostí ve střední a východní Evropě pro profesionály v oboru dopravy, spedice a logistiky. Ve dnech 7. – 9. listopadu 2022 ve Varšavě bude tento veletrh neocenitelnou příležitostí seznámit se s trendy a novinkami v oboru, vyměnit si názory a diskutovat o problémech odvětví dopravy a logistiky.

Letos budeme mezi jeho vystavovateli! Veletrh je ideální akcí určenou pro firmy, které hledají dodavatele IT řešení, kteří využívají dopravní, spediční a logistické služby, a pro odborníky z oblasti TSL.

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku G3 v hale 3. Na naší expozici Vám představíme nejen novinky v produktech, ale budeme také prezentovat nové trendy v oblasti informačních systémů pro dopravu a logistiku.

OLTIS Group je společnost s českými kořeny a více než 25letou tradicí ve vytváření IT řešení pro dopravní – spediční – logistický průmysl. Specializujeme se na železniční a silniční nákladní dopravu, skladovou logistiku a kontejnerové (vnitrozemské) terminály, ale také na správu infrastruktury a mobilní technologie. Pro každou z těchto oblastí nabízíme konkrétní řešení, kdy každé z nich má silné reference založené na dlouhodobé spolupráci. Řídíme se metodou win-win, a proto Vás srdečně zveme ke spolupráci!

Navštivte nás, domluvte si schůzku a my Vám připravíme řešení na míru.

Budeme rádi, pokud naše pozvání přijmete a uděláte si ve svém programu čas pro příjemné posezení a pohoštění českými a moravskými krajovými gastrospecialitami.

OLTIS Polska