LinkedIn

Ve dnech 21. – 24. září 2010 proběhl v Berlíně Mezinárodní odborný veletrh pro dopravní techniku, inovativní komponenty, kolejová vozidla a systémy InnoTrans.  Firma OLTIS Group se zúčastnila veletrhu již podruhé.

Účast na veletrhu je pro nás záležitostí nejen prestižní, ale také vysoce přínosnou z hlediska obchodního i odborného: důkazem je řada schůzek, které jednotliví zástupci OLTIS Group absolvovali s našimi dosavadními zákazníky, partnery z řad akademické sféry a mezinárodními organizacemi.

Po odborné stránce bylo obrovským obohacením především seznámení s aktuálními trendy vývoje na evropských kolejích, s významnými konkurenty v oblasti informačních technologií pro dopravu a také se špičkovým vývojem ve sféře kolejových vozidel.

S velkým ohlasem se setkala informace o připravovaném třetím ročníku železniční konference IRFC 2011 s podtitulem „Euro-Asian Rail Freight Business – Crisis, Reality, Perspectives„, která proběhne v Praze v březnu 2011 a kterou pořádá dceřiná společnost OLTIS Group – JERID.