LinkedIn

Již čtvrtým rokem ACRI (Asociace podniků železničního průmyslu) udělila Výroční ceny, které jsou unikátním oceněním podniků českého železničního průmyslu. Jejich jedinečnost je dána právě zaměřením na železnici a železniční dopravu. Cena letošního 4. ročníku soutěže byla udělována pod záštitou ministra dopravy Víta Bárty a ministra průmyslu a obchodu Martina Kocourka.
Za společnost OLTIS Group jsme do soutěže přihlásili mimo jiné odborný seminář o informačních technologiích na železnici, RAINWORM 2010, který jsme pořádali na jaře letošního roku pro účastníky z řad českých i zahraničních manažerů infrastruktury a dopravců.
Náš seminář ocenila nakonec i odborná porota: v rámci udělování Výroční ceny ACRI 2010 v kategorii „Akce roku“ získala cenu naše společnost OLTIS Group právě za odborný seminář RAINWORM 2010. K pochvalným uznáním, vysloveným nejen ze strany účastníků semináře tak pro seminář přibylo i ocenění oficiální.

Slavnostní ceremoniál proběhl v rámci mezinárodního veletrhu Innotrans v Berlíně ve středu 22. září 2010 na společné expozici členských firem ACRI. Ceny výhercům v Berlíně předal náměstek ministra dopravy České republiky Ivo Vykydal, náměstek generálního ředitele Českých drah Antonín Blažek a předseda předsednictva ACRI Tomáš Ignačák.
Získané ocenění je vyznamenáním nejen pro práci organizátorů semináře, ale fakticky pro všechny pracovníky skupiny OLTIS Group, kteří se podílejí na špičkovém vývoji informačních technologií pro železnice.

Tisková zpráva ACRI: http://www.acri.cz/news/252/30/Vyrocni-ceny-ACRI-2010-prevzaly-v-Berline-vitezne-firmy-z-rukou-namestka-ministra-dopravy-Ivo-Vykydala.