LinkedIn

Ve dnech 17.-18.6.2010 proběhl 2. ročník sportovního a společenského setkání OLTIS THREE BALLS CUP 2010, který pro své obchodní partnery a přátele uspořádala firma OLTIS Group a.s. ve spolupráci s firmami ARGO TRANS, s.r.o. Olomouc a Generálne zastúpenie ČD Cargo s.r.o. v SR. Dvoudenní sportovní maratón se skládal z golfového turnaje, bowlingového turnaje jednotlivců a tenisového turnaje čtyřher.
První korálek z trojboje představoval golfový turnaj „ARGO TRANS Golf Cup 2010″, jehož generálním partnerem a hlavním pořadatelem byla firma ARGO TRANS s. r. o. Olomouc. Na golfovém hřišti ve Vésce u Dolan se sešlo na 50 vyznavačů golfové hry. Vítězem praporkového turnaje se stal pan Josef Hurych z Koventy Česká Třebová.

Sportovní a společenský večer proběhl v olomouckém Bowlandu a Gastrolandu, kde se konal bowlingový turnaj jednotlivců. Hlavním patronem turnaje byla společnost OLTIS Group. Turnaj byl odehrán ve dvou kategoriích – muži a ženy. Turnaje se zúčastnilo 80 soutěžících, 67 mužů a 13 žen. Vítězkou bowlingového turnaje žen se stala slečna Michaela Tinklová (OLTIS Group) a vítězem bowlingového turnaje mužů pan Miloš Jakeš (ČD Cargo).

V pátečním ránu pak čekal na tenisové nadšence tenisový turnaj čtyřher „Memoriál Jiřího Vencla – VENCL Cup“, který proběhl pod záštitou Ing. Jiřího Vencla (Generálne zastúpenie ČD Cargo v SR) na tenisových kurtech ve Vésce u Dolan. Turnaje se zúčastnilo celkem 23 dvojic. Ve finále zvítězila dvojice Imrich Sloboda (Železničná spoločnosť Cargo SVK), Stanislav Koutný (OLTIS Group), která po celý turnaj nepoznala hořkost porážky.

Na závěr tenisové bitvy byly vyhlášeny výsledky tenisového turnaje a také celkové výsledky trojboje golf/bowling/tenis v rámci OLTIS THREE BALLS CUPu 2010, jehož pořadí bylo dáno součtem bodů za umístění v jednotlivých disciplínách. Oceněna byla také nejlepší žena trojboje, jíž se stala paní Daniela Kliková (ČD Cargo).

Celkové pořadí OLTIS THREE BALLS CUP 2010 1. Stanislav Bradáč (ČD Cargo) 2. Štefan Mestický (OLTIS Group) 3. Jozef Benko (Železničná spoločnosť Cargo SVK)

Děkujeme výše zmíněným firmám za spoluúčast na organizaci OLTIS THREE BALLS CUPu 2010 a doufáme, že se příští ročník vydaří stejně dobře jako ten letošní.