LinkedIn

Marketingové oddělení uspořádalo v polovině června již třetí ročník dvoudenního sportovně společenského klání pro obchodní partnery a přátele firem skupiny OLTIS Group – OLTIS THREE BALLS Cup 2011. Podobně jako v předcházejících ročnících se formát setkání skládal ze soutěžení v tenisovém turnaji čtyřher, který se letos konal pod názvem JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaje CID Bowling Cup, společenského večera a golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup.

Celý program soutěží zahájil ve čtvrtek 16.6. dopoledne tenisový turnaj na kurtech ve Vésce u Dolan, večer program pokračoval společenským večerem a bowlingovým turnajem v prostorách Bowlandu Olomouc a program celé akce byl zakončen v pátek 17.6. v golfovém resortu Austerlitz golfovým turnajem jak pro držitele zelených karet na 18 jamkovém profesionálním hřišti, tak i pro golfové začátečníky na 6jamkové golfové akademii.

Dle ohlasů zúčastněných se akce líbila a věříme, že se s její pomocí podařilo utužit i navázat nové obchodní vztahy a kontakty se stávajícími i novými obchodními partnery.