LinkedIn

10.10.2018
Velice si vážíme ocenění Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2018, které jsme obdrželi od odborné poroty na slavnostním večeru dne 10. října 2018. Gratulujeme i ostatním finalistům a těšíme se do celostátního kola soutěže, které se uskuteční 7. listopadu 2018 v Praze. Držte nám palce!

Vodafone Firma roku 2018 Olomouckého kraje:

1. OLTIS Group a.s. – integrace informačních systémů (Olomouc)
2. LASKI, s.r.o. – výroba komunální techniky (Smržice)
3. Zemědělské družstvo Haňovice – zemědělská a přidružená výroba (Chudobín)

Z tiskové zprávy organizátorů soutěže uvádíme:
Mezi velkou konkurencí přihlášených firem zaujala odbornou porotu společnost OLTIS Group, která se věnuje integraci informačních systémů. Působí na trhu informačních a komunikačních technologií jako integrátor informačních systémů podporujících všechny procesy a segmenty železniční dopravy, od datové základny a číselníků přes softwarovou podporu řízení provozu, nákladní dopravy a osobní dopravy. Je řešitelem řady rozsáhlých informačních systémů pro řízení železniční dopravy s celosíťovou působností a vazbami na evropskou dopravní síť. Podílí se také na návrhu, vývoji a testování informačních standardů v oblasti železniční dopravy. „Přístup ke každému zákazníkovi se opírá o kompaktní tým specialistů, kteří jsou schopni identifikovat a analyzovat potřeby zákazníka a navrhovat i realizovat jejich řešení. Cílem všech zaměstnanců je tak nepřetržitá spolupráce se zákazníkem a pružná reakce na jeho požadavky,“ říká výkonný ředitel Miroslav Fukan.

Soutěž Firma roku patří svým všeoborovým a regionálním dosahem k největším podnikatelským kláním v zemi. Kvalitně nastavenými pravidly dosahuje soutěž v hodnocení přihlášených firem maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.

Do celorepublikového finále postupuje 14 vítězů krajských kol Firma roku 2018. Vítěze finálového kola určí celostátní porota. Vítězné firmy ze všech krajů se osobně prezentují před odbornou porotou. Ve finálovém kole záleží čistě na schopnostech prezentujících firem, jak se firmy orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí.